Гінекологія


Консультативний лікарський прийом, діагностика та лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Діагностика вагітності на малих термінах під контролем УЗД.

Патології шийки матки: кольпоскопія, цитологія, біопсія, комплексне лікування ерозій шийки матки (медикаментозне лікування, імунно- та гормонокорекція, плазмове та медикаментозне припікання, діатермокоагуляція, діатермоконізація). Санація шийки матки.

Постановка та вилучення ВМС.

Порушення менструального циклу – треба знати, що затримка місячних може бути спричинена не тільки вагітністю. Причиною порушення менструального циклу можуть стати різні захворювання (навіть банальне ГРЗ), стреси, прийом гормональних таблеток та багато іншого.

Болі внизу живота – ніколи не з'являються просто так, тому після їх появи має бути відповідне обстеження і консультація гінеколога.

Свербіння та виділення – симптоми інфекційних захворювань сечостатевої системи, вагініту, циститу, ендометриту та інших захворювань. Всі ці патологічні стани негативно позначаються на здоров'ї жінки та її здатності до зачаття та виношування дитини.

Планування вагітності.

Більшість сучасних пар відноситься до планування вагітності з усією серйозністю, і звертаються до гінеколога за 2-3 місяці до зачаття. Це умова того, щоб зачати, виносити і народити здорового малюка, так як спеціаліст зможе виявити наявність прихованих захворювань в організмі матері, які можуть позначитися у майбутньому на здоров'ї її дитини.

Лікар завжди з розумінням ставиться до всіх проблем своїх пацієнток.

Досвід та кваліфікація наших лікарів дадуть Вам можливість займатися своїм особистим життям, сім'єю та роботою, а про Ваше здоров'я подбають професіонали.

Індивідуальні схеми лікування.

Одноразовий гінекологічний інструментарій.